Можливо у Вас невірно налаштований браузер? Детальніше...

чисельник (42 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Назад

Зустріч з начальком Львівської митниці

Опубліковано: 4.04.2016 16:44:12 Важливість: 1
Автор: Деканат
Діалог Начальника Львівської митниці Левка Прокіпчука з викладачами та студентами економічного факультету

Начальник Львівської митниці ДФС України, радник податкової та митної справи І рангу Левко Ігорович Прокіпчук виступив перед викладачами та студентами економічного факультету з лекцією на тему “Основні аспекти Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом”. Ця зустріч відбулась у рамках реалізації договору про співпрацю між Львівським національним університетом і мені Івана Франка та Львівською митницею.

На думку Левка Прокіпчука, запровадження з 01 січня 2016 року Угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом – один з найважливіших кроків у напрямі європейської інтеграції України. Збільшення обсягу торгівлі з країнами ЄС у найближчій перспективі компенсує втрати, яких зазнала Україна унаслідок військової агресії та сприятиме зростанню відкритості і конкурентоспроможності вітчизняної економіки.

Левко Прокіпчук розповів про основні положення Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, проаналізував динаміку середньої ставки мита та обсяг квот для українських товарів. Значну увагу у виступі було приділено напрямам підвищення ефективності роботи Львівської митниці, впровадження сучасних інформаційних технологій, електронних систем реєстрації і обліку руху товарів.

Учасники зустрічі обговорили проблеми удосконалення митного законодавства, розвитку прикордонної інфраструктури, спрощення документального оформлення митних процедур тощо. Викладачі та студенти економічного факультету висловили міркування щодо необхідності удосконалення митної статистики, розвитку транскордонного співробітництва та малого прикордонного руху між Україною та Республікою Польща.

На завершення декан економічного факультету Ростислав Михайлишин подякував Левку Прокіпчуку за участь у зустрічі, змістовну доповідь, професійні відповіді на питання і висловив сподівання на поглиблення співпраці між економічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівською митницею.

Рекламний блок