Можливо у Вас невірно налаштований браузер? Детальніше...

чисельник (42 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Назад

Марія Яремик – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Опубліковано: 31.03.2016 10:07:39 Важливість: 1
Автор: деканат
Студентка економічного факультету – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»

Одним із пріоритетних напрямів наукової роботи на кафедрі фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету є участь студентів в олімпіадах і конкурсах наукових робіт. Щороку студенти-фінансисти здобувають призові місця на всеукраїнських конкурсах наукових робіт. Не став винятком і 2016 рік.

Упродовж 23-25 березня 2016 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходив фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло понад 150 студентських наукових робіт. Під час заочного етапу рецензування комісія відібрала 41 роботу студентів із 35 вищих навчальних закладів України. Авторів цих наукових праць було запрошено до участі в підсумковій науково-практичній конференції.

За підсумками конкурсу комісія визнала переможцем і відзначила дипломом І-го ступеня студентку освітнього ступеня «магістр» спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Марію Яремик за високий рівень фахової підготовки.

Вітаємо Марію Яремик і її наукового керівника – доцента кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктора економічних наук Олега Михайловича Підхомного зі здобутою перемогою та бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі.

Рекламний блок