Можливо у Вас невірно налаштований браузер? Детальніше...

чисельник (42 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Назад

Не втрать можливість зустрітися з потенційними роботодавцями!

Опубліковано: 9.02.2013 12:10:33 Важливість: 2
Автор: економічний науковий клуб
Львівська міська рада та Асоціація фахівців з управління людськими ресурсами спільно з Студентською радою міста Львова вкотре запрошує студентство та викладацький склад на тематичні зустрічі з експертами сфери управління персоналом та успішними компаніями 18-22 лютого 2013 року о 16 годині (в приміщенні центру міської історії Центрально-Східної Європи за адресою: м. Львів, вул. акад. Богомольця, 6).

Мета зустрічі - виявлення основних вимог бізнесу та факторів впливу на працевлаштування молодої людини. Під час уже традиційної зустрічі, відбудеться презентація вимог та очікувань бізнесу до молодого працівника та обговорення актуальних питань.

  • 18/02/13 - блок "Культурно-туристичний";
  • 19/02/13 - блок "ІТ-напрям";
  • 20/02/13 - блок "Економічний";
  • 21/02/13 - блок "Право".

Тож запрошуємо Вас на 20/02/13 на блок "Економічний". Зокрема, в рамках блоку буде проводитись презентація Bloomberg Assessment Test для студентських лідерів і роботодавців Львова. Так що, думаємо, з березня студенти, які вже здавали тест, почнуть отримувати листи з запрошеннями на роботу або стажування і від львівських роботодавців, а не тільки міжнародних)

Відбір учасників заходу зі сторони студенства буде відбуватись за результатами написаного мотиваційного листа. Мотиваційний лист заповнювнюється онлайн в реєстраційній формі.

Якщо Ви представник студентства або представник ВНЗ (викладацький склад) - анкета реєстрації - http://bit.ly/XUgOWO

Додаткову інформацію Ви зможете отримати за тел. 297-57-59 та моб. 067 374 15 38

Пишіть нам на адресу: karyera.lmr@gmail.com

Керівник проекту - Галина Бордун, контактна особа - Марта Завербна.

Рекламний блок