Можливо у Вас невірно налаштований браузер? Детальніше...

чисельник (48 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Назад

На економічному факультеті відбувся «МАРАФОН СТИПЕНДІЙ»

Опубліковано: 5.05.2018 13:15:32 Важливість: 3
Автор: деканат

ANNOUNCEMENT

24/04/2018

ВПЕРШЕ

на економічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка

для розумних та амбітних студентів

МАРАФОН СТИПЕНДІЙ

Організатори заходу:

  • економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка
  • Львівська міська рада
  • інвестиційно-девелоперська компанія AvalonInc.

Партнери заходу: провідні компанії, які зацікавлені у співпраці з розумними та амбітними студентами.

Суть проекту: 5-годинний марафон (12:00-17:00) з перервою на фреш та каву, що передбачає проходження дистанцій компаній-партнерів за такими типами завдань:

  • аналіз СV;
  • тестування;
  • співбесіда.

Переможці марафону визначатимуться за кожною з дистанцій за підсумками набраних балів на кожному з етапів марафону. Компанія-партнер зобов’язується забезпечити стипендіальною винагородою (5000 грн.)/оплачуваним стажуванням/ робочим місцем переможця її дистанції.

ІDEA! WHY NOT??

24/04/2018 у Львові тривав 5-годинний Марафон стипендій.

Ідея проведення цього бізнес-освітнього проекту зародилася одночасно у декількох місцях, які вже через місяць стали головними локаціями проекту: на економічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка, у Львівській міській раді та інвестиційно-девелоперській компанії Avalon Inc. Ідеальна геометрична фігура – рівносторонній трикутник з вершинами у цих локаціях: місто, освіта та бізнес, що сприяє створенню та розвитку комфортної екосистеми. Марафон стипендій проводився з метою зближення освіти і бізнесу та реалізації дуальної системи освіти в підготовці майбутніх професіоналів. Це вже неперший вдалий проект, створений у співпраці. До цього успішно були реалізовані Кар’єрний Workshop: «Х-Реформи» [15.05.2017-18.05.2017] та Lviv Busines Start Up LAB [08.09.2017-21.11.2017].

REASONS FOR

Синергія партнерства дозволяє долати кризу невпевненості у власних можливостях і сформувати толерантність до невдач, оскільки кожна з них – це безцінний досвід на шляху до успіху. Ідею підтримали провідні компанії, керівники та HRяких тестували учасників Марафону. Учасники бізнес-освітнього проекту дуже активно проходили по декілька дистанцій компаній-партнерів заходу і їх важко було обмежувати у швидкості та часі.

WELCOME

Вітали учасників марафону декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, представник компанії Avalon Inc. Олександр Барилюк, CEO та CO-FounderIT-компанії KindGeek Антон Скрипник, керівник відділу розвитку бренда роботодавця компанії Tickets.UA Оксана Павлів, регіональний рекрутер філії ЛОУ АТ «Ощадбанк» Бахур Юлія, представник компанії Leopolis-Realty Корева Катерина, виконавчий директор Асоціації західноукраїнських забудовників Юрій Мартинюк, Recruitment Manager NBS Lviv Олена Садкова, HR Junior Nexia DK. Auditors&Consultants Марта Проців.

Декан економічного факультету Ростислав Михайлишин про проект: «Розвиваючи співпрацю між освітою, містом та бізнесом, економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка, ЛМР та інвестиційно-девелоперська компанія AvalonInc. зробили новий крок у напрямі наближення студентів до їхніх робочих місць - Марафон стипендій. Адже перше випробування випускника при отриманні роботи - співбесіда - неформальна бесіда, яка має розкрити потенціал та переконати рекрутера у здатності і бажанні працювати. Саме Марафон стипендій дав можливість студентам отримати досвід комунікації з HR компаній та зрозуміти, на що треба звернути увагу, яким чином набути більшої впевненості. Успіх підкоряється наполегливим студентам ЛНУ!».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко: «Smart city for smart students – девіз, який стимулює до підготовки майбутніх лідерів, що розвиватимуть креативне та сучасне місто, та підкреслює необхідність проведення таких проектів, як Марафон стипендій. Місто сьогодні – це не пасивний спостерігач, а активний учасник потрібних трансформацій у сфері освіти, бізнесу та влади. Лише у синергії співпраці можливо досягти максимальних ефектів для кожної зі сторін. Створення та розвиток комфортної екосистеми міста – це найкращий крок назустріч якісно новим відносинам між її учасниками, оскільки сучасне місто – це драйвер розвитку європейської країни. Спасибі компанії AvalonInc. за активну участь та підтримкуsmart students of smart city».

INTERVIEWS & AWARDS

CEO та CO-Founder IT-компанії KindGeek Антон Скрипник у спілкуванні зі студентами розповів про конкуренцію в умовах глобалізації ринку праці та розкривsecretknowledge: Вчитись швидко! Все життя! Поняття закінчена вища освіта втрачає свій сенс. Основні акценти повинні виглядати так: спілкуватися, вивчати іноземні мови, творити і мріяти, навчатися, діяти і працювати. Tools don’t matter…. When you have a BRAIN)

Співорганізатор заходу компанія AvalonInc. нагородила стипендіями студентів 1 курсу економічного факультету спеціальності «Економічна кібернетика» Подавалкіна Іллю та Коломійця Євгена, студентку 1 курсу механіко-математичного факультету Вол Олену (спеціальність «Математична економіка та економетрія»), студентів 3 курсу економічного факультету Гуляєву Світлану (спеціальність «Економіка підприємства») та Мозіля Романа (спеціальність «Економічна кібернетика»).

Корисний досвід здобули не лише студенти-учасники Марафону, які мали змогу у невимушеній атмосфері спілкуватися з представниками компаній, але й бізнес-експерти, які занурилися у студентський простір, ділилися своїми спогадами про перші інтерв’ю та вже успішно реалізовані амбіції.

Справжній інтенсив та відповідальність процедури рекрутингу відчув фінансист компанії AvalonInc. Олександр Барилюк. Конструктивний професійний діалог він доповнював доброзичливими настановами та порадами для майбутніх конкурентів, мабуть, тому місця для інтерв’ю у локації AvalonInc. користувалися чи не найбільшим попитом серед учасників Марафону. Вручаючи сертифікати переможцям Марафону, Олександр побажав діяти локально і наполегливо здобувати знання, а мріяти глобально і впевнено у здобутті нових кар’єрних перемог.

Лідер ринку онлайн тревел-послуг компанія Tickets.UA після проходження дистанції нагородила стипендією та запросила на стажування студентку 2 курсу економічного факультету спеціальності «Економічна кібернетика» Гайдун Аліну.

Компанії-партнери - ЛОУ АТ «Ощадбанк»,Leopolis-Realty, NBS Lviv, Nexia DK. Auditors&Consultants - упродовж тижня після завершення Марафону стипендій запрошували учасників, які успішно пройшли їхні дистанції, у свої офіси для завершення процедури рекрутингу і оформлення для проходження практики/стажування/працевлаштування.

Переможцями дистанції Nexia DK. Auditors&Consultants стали студентка 4 курсу спеціальності «Прикладна статистика» Шабак Ольгата студентка 3 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Вікторія Корчакова, котрі зараз проходитимуть навчання за кваліфікацією ACCA (7-18 травня 2018 р.)і приєднаються до команди компанії Nexia DK. Auditors&Consultants.

Студентки 4 курсу спеціальності «Економічна теорія» Рудковська Наталія та Харко Ірина приєднаються до команди компанії Nestle Business Services Lviv.

Переможцями дистанції ЛОУ АТ «Ощадбанк» стали студент 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Богдан Данилюк, який зараз проходить стажування з наступним працевлаштуванням з червня 2018 р. Сеник Олег (магістр 1 року навчання, спеціалізація «Фінанси, банківська справа та страхування») та студентки2 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Брановська Ірина та Коваль Лілія розпочнуть стажування після завершення літної екзаменаційної сесії.

Дистанцію Leopolis-Realty успішно пройшли студентки 2та 3 курсів економічного факультету спеціальності «Маркетинг» Гузікевич Ірина та Костів Юлія відповідно.

Бажаємо переможцям використати отримані сертифікати на навчання та досягати успіхів в обраних напрямах професійного розвитку. Усім учасникам – успішних стартів та ще більш успішних фінішів у подальшому кар’єрних горизонтах.

FEEDBACK

Власова Катерина, HR-менеджер компанії Avalon Inc.

Більшість студентів не обмежуються виключно навчальними заняттями в університеті, а й проходять навчання поза його межами та приймають участь у різноманітних освітніх заходах. Окрім цього, багато з них вже мають досвід роботи або приймали участь у заходах, пов’язаних з презентацією свого власного проекту. Це говорить про те, що студентам недостатньо лише отримати теоретичні знання, а вони також прагнуть здобути практичний досвід та реалізувати свої власні ідеї.

Компанія Avalon Inc. підтримує перспективних студентів шляхом надання стипендій та можливості проходження стажування в нашій компанії. Саме така цілеспрямована та розумна молодь і буде в майбутньому «rule the world», що відповідає девізу нашої компанії.

Оксана Павлів, керівник відділу розвитку бренду роботодавця Tickets.UA

Пишаємось рівнем знань студентів ЛНУ ім. Івана Франка. Саме завдяки ґрунтовному багажу знань, вмінню їх практично застосовувати та виправданим амбіціям учасників цей захід був справжнім марафоном. Організація заходу задовільнила найвищі очікування, адже команда наших рекрутерів у здорових умовах конкуренції ринку праці знайшла переможницю в нашій дистанції - Аліну Гайдун. Ми щиро сподіваємось, що Аліна залишиться працювати у дружній та динамічній команді Tickets.ua після проходження місячного стажування.

Бахур Юлія, регіональний рекрутер філії ЛОУ АТ «Ощадбанк»

Надзвичайно цікавий захід, актуальний в сьогоденні, оскільки ми як найбільший державний банк країни відчуваємо велику потребу щодо кадрового забезпечення оновлених відділень нового формату.

Ощадний банк активно розвиває сучасні сервіси та послуги, підтримує соціально-економічний розвиток країни, є патріотичним та емоційно близьким кожному українцю. Ми знаємо куди йдемо та чого прагнемо, тому для нас є важливим пошук молодих спеціалістів, що хочуть працювати та кар’єрно рости в «Ощадбанку».

Долучайтесь до змін із командою найбільшого державного банку! Сподіваюсь, що цей захід нам у цьому допоможе!

Юрій Мартинюк, виконавчий директор Асоціації західноукраїнських забудовників

Асоціація вперше взяла участь у подібному заході. Нас дуже приємно вразила ініціативна молодь, яка будучи на 2 та 3 курсах університету прагне до самореалізації та демонструє високий рівень знань та бажання вдосконалюватися. Особливо вдячні організаторам за такий цікавий та результативний формат. Серед учасників ми відзначили кілька молодих осіб, які вже є хорошими спеціалістами та однозначно можуть претендувати на роботу у комерційних структурах, зокрема у нашій організації.

Марта Проців, HR Junior, Nexia DK. Auditors & Consultants

Марафон стипендій це новий рівень комунікації між студентами, університетом та роботодавцями. Він дозволяє з-поміж багатьох обрати активну, впевнену в собі молодь, яка знає, що бути успішними – це їхнє покликання.

А знання та старанність завжди винагороджуються, тому від імені компанії Nexia DK. Auditors & Consultants вітаю всіх учасників Марафону з відкриттям для себе нових можливостей, а переможцям бажаю не зупинятися на досягнутому і рухатися лише вперед!

Корева Катерина, помічник керівникаLeopolis-Realty

Під час співбесід Марафону стипендій ми орієнтувалися саме на випускників економічного та юридичного факультетів та факультету міжнародних відносин. Але й студенти молодших курсів вразили нас своєю наполегливістю та комунікативними здібностями. Було враження, що відібрали направду кращих з кращих, які між собою створили здорову конкуренцію. Але саме через це було важко виділити когось одного, адже всі варті зайняти вакансію в нашому Агенстві. Тому ми запросили на стажування в «Leopolis-Realty» декількох студентів, які на нашу думку, найкраще проявлять себе саме в сфері нерухомості.

INSPIRED STUDENTS

Олена Вол, студентка 1 курсу механіко-математичного факультету ЛНУ імені Івана Франка

Для мене можливість реалізувати себе є надзвичайно важливою, тому я намагаюся відвідувати заходи, що доповнюють університетську освіту. 24 квітня я мала нагоду взяти участь у фіналі Марафону стипендій на економічному факультеті - події, яка, окрім цікавої та необхідної інформації та заряду мотивації, принесла мені серйозне матеріальне заохочення. Було надзвичайно корисно поспілкуватися із представниками бізнесу, які допомагали дізнатися про особливості роботи в найкращих компаніях і ділилися порадами з особистісного розвитку. Дуже дякую компанії Avalon Inc. за стипендію 5 тисяч гривень - це чудова можливість інвестувати у саморозвиток! Я надзвичайно рада, що мій Університет організовує події, де так гармонійно поєднуються бізнес та освіта. Величезне спасибі організаторам - ви робите важливу справу!

Наталія Рудковська, студентка 4 курсу економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

Я дуже вдячна організаторам за проведення Марафону стипендій. Я більше дізналась про компанії та можливості стажування у них. Отримала досвід проходження співбесід та виконання завдань. Це чудово, що такі заходи проводять в нашому університеті, що організатори турбуються про нас - студентів, наше майбутнє працевлаштування та дають нам можливість випробувати свої знання та вміння.

Гуляєва Світлана, студентка 3 курсу економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

Дуже цікавий захід, який допомагає студентам спілкуватись напряму з представниками провідних компаній, а також здобути навики проходження перших співбесід у нашому житті. Для мене Марафон стипендій – це:

  • нові знайомства;

  • можливість обрати свій напрям професійної діяльності;
  • шанс пройти стажування в одній із thebest компаній на ринку України;
  • набути безцінний досвід проходження співбесід.

Ілля Подавалкін & Євген Коломієць,студенти 1 курсу економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

Нашу увагу завжди привертають оригінальні ідеї та проекти нового формату. Марафон стипендій – це чудова нагода показати, на що ми здатні. Учасників було багато, велика конкуренція, проте це не стало нам на заваді. Ці п’ять годин були дуже насиченими: співбесіди, гарний настрій та позитивні емоції. Спасибі організаторам, зокрема, компанії Avalon Inc. за можливість проявити себе та отримати додатковий стимул вчитися і бути ініціативними.

Аліна Гайдун, студентка 2 курсу економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

Марафон стипендій – це дуже добра можливість проявити себе та дізнатися, які кваліфіковані кадри необхідні ринку праці на теперішній час. Дякую економічному факультету ЛНУ імені Івана Франка за таку можливість для студентів. Особисто для себе, я зробила висновки, що роботодавці шукають людей з аналітичними здібностями, певним рівнем знання іноземних мов. Це є дуже добрий стимул не сидіти склавши руки, а навчатися і діяти.

Роман Мозіль, студент 3 курсу економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

Марафон стипендій - це унікальна можливість проявити себе як активного студента та хорошого працівника для компаній-партнерів. Це чудовий спосіб комунікації між закладом освіти та бізнесом. Як переможець дистанції компанії AvalonInc. я щасливий, що маю можливість пройти стажування в одній з найкращих компаній і отримати безцінний практичний досвід. А виграшні 5000 грн для мене є приємним великим бонусом, який я спрямую на отримання нових знань в ІТ-сфері.

AFTERWORD

Гнилякевич-Проць Ірина Зіновіївна, доцент кафедри маркетингу

Марафон стипендій – це не типова ярмарка кар’єри, не платформа для обговорення актуальних проблем освіти в контексті виховання потенційного працівника, а новий формат співпраці освіти – міста – бізнесу, який покликаний посилити практичну підготовку студентів. Ми об’єднали під одним дахом соціально-відповідальні компанії, які відкриті для студента. Варто наголосити на важливості цієї бізнес-освітньої платформи, яка надала можливість оплачуваного стажування, отримання стипендій та реального працевлаштування вже за підсумками проведеного заходу. Ця платформа відкриває нові перспективи практичної підготовки студента у співпраці з бізнесом та містом, де студент стає частиною команди роботодавця, а не формальним спостерігачем.

Ільків Наталія Василівна, асистент кафедри економічної теорії

Спостерігаємо кардинальні зміни в рекрутингових платформах. Змінюються усталені форми співпраці працівник-роботодавець. Сьогодні роботодавець вже не лише створює робочі місця, а стає заручником відсутності кваліфікованих кадрів на ринку і тому обирає стратегію виховання потенційного працівника через співпрацю з освітніми закладами у формі стипендій та оплачуваних стажувань студентів.

Наталка Пайтра, доцент кафедри фінансів, грошового обігу і кредит

Ставити перед собою високі цілі та докладати зусиль для їхнього досягнення - це навики, які треба плекати в собі все життя. Нагадати про це студентам був покликаний Марафон стипендій. Всього за один день протягом розв'язання завдань, проходження співбесід можна було отримати грошове заохочення та першу роботу. Результат: фінансового Евересту досягло п'ятеро студентів (4 стипендії від Avalon Inc. і 1 стипендія від Tickets.UА), а кар'єрний Еверест підкорило більше десяти студентів у формі платних стажувань з можливістю подальшого працевлаштування. Висновок: перемога любить розумних і наполегливих студентів Університету Франка, а наше завдання – підтримувати мотивовану, розумну та креативну молодь у реалізації їхніх кар'єрних амбіцій.

TO BE CONTINUED…

Створена платформа співпраці освіти, бізнесу та міста має привернути увагу до практики проходження стажувань та працевлаштування студентів ще з-за університетських парт, мотивувати молодь мислити креативно, проявляти усі свої знання та навики у конкурентному бізнес-середовищі.

Велике спасибі організаторам та компаніям-учасникам Марафону стипендій за інвестиції у наше майбутнє! Ми разом будуємо країну, у якій мріємо жити!

Рекламний блок