Можливо у Вас невірно налаштований браузер? Детальніше...

чисельник (42 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Назад

В ЛНУ співчувають з приводу смерті професора Юринця Володимира Євстаховича

Опубліковано: 25.11.2012 18:01:46 Важливість: 3
Автор: економічний науковий клуб

Львівський національний університет імені Івана Франка, колектив економічного факультету та кафедри інформаційних систем у менеджменті глибоко сумують з приводу непоправної втрати – трагічної загибелі відомого українського вченого, Заслуженого професора Львівського університету, доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри інформаційних систем у менеджменті

Володимира Євстаховича Юринця

Володимир Євстахович Юринець народився 12 червня 1943 р. у селі Завидовичі Городоцького району Львівської області. Після закінчення у 1965 р. фізичного факультету Львівського державного університету імені Івана Франка, працював інженером на заводі електронних приладів, а з 1970 р. у Львівському університеті: на посаді старшого інженера обчислювального центру (1970-1978 рр.); доцента кафедри механізованої обробки економічної інформації (1978-1981 рр.). У 1984 р. обраний на посаду завідувача кафедри механізованої обробки економічної інформації (нині кафедра інформаційних систем у менеджменті), яку очолював до останіх днів свого життя. У 1977 р. Володимир Євстахович успішно захистив кандидатську дисертацію, а у 1994 р. – докторську дисертацію і отримав науковий ступінь доктора фізико-математичних наук. У 2000 р. йому було присвоєно вчене звання професора.

Професор Володимир Юринець – один із яскравих представників львівської школи економіко-математичного моделювання. Він опублікував понад 200 наукових праць, серед яких більше 150 наукових статей у фахових журналах, понад 15 монографій та навчальних посібників. Володимир Євстахрвич був членом спеціалізованої ради із захисту докторських (кандидатських) дисертацій з економічних наук у Львівському університеті, підготував 10 кандидатів і докторів наук.

У 2010 р. за особливі заслуги в розвитку науки і освіти, підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації та довголітню науково-педадогічну і громадську діяльність В.Є. Юринцю присвоєно почесне звання Заслуженого професора Львівського університету.

Трагічний випадок забрав з життя не тільки Володимира Євстаховича Юринця, але і його дружину та онуку. Вони завжди залишатимуться у наших серцях.

Вічна їм пам'ять!

Парастас відбудеться 25.11.2012 о 19:00 в місті Дрогобичі, каплиці при церкві Успіння Пресвятої Богородиці (вул. Княгині Ольги та Володимира Великого).

Похорон відбудеться 26.11.2012 о 11:00 в місті Дрогобичі, церкві Успіння Пресвятої Богородиці (вул. Княгині Ольги та Володимира Великого).

Рекламний блок